GEORGIA KARATE



მთავარი | რეგისტრაცია | შესვლა | RSS

  K
  Y  
  O
  K
  U
  S
  H
  I
  N
  K
  A
  I
მთავარი » სიახლეები

Europen Karate Organization

Coming soon!

4 & 5 June 2010 in Logroño

- SPAIN -
კატეგორია: სიახლეები | ნანახია : 1488 | დაემატა : 2009-12-19 | კომენრატები(0)| სრულად წაკითხვა

კატეგორია: სიახლეები | ნანახია : 1195 | დაემატა : 2009-10-14 | კომენრატები(0)| სრულად წაკითხვა

კატეგორია: სიახლეები | ნანახია : 910 | დაემატა : 2009-10-12 | კომენრატები(0)| სრულად წაკითხვა

EUROPEAN KYOKUSHIN KARATE CHAMPIONSHIP 2007  Vilinus Lithuania


-70 male:
1 Rozsa Gabor  HUNGARY
2 Popovych Taras  UKRAINE
3 Viscius Vytas   LITHUANIA
3 Kalvaitis Vytautas   LITHUANIA

-80 male:
1 Christiansen Christian  DENMARK
2 Desmedt Johnny  FRANCE
3 Proc Orest   LITHUANIA
3 Magna Gergo  HUNGARY

-90 male:
1 Dimitrov Valeri   BULGARIA
2 Janoashvili eduard  GEORGIA
3 Pavilionis Mindaugas  LITHUANIA
3 Gudauskas Darius  LITHUANIA

+90 male:
1 Imbras Donatas  LITHUANIA
2 Nikatsadze Emzar  GEORGIA
3 Kubilius Lukas  LITHUANIA
3 Dorin Margarint  ROMANIA

Tameshiwari:
Janoashvili Eduard  GEORGIA

The best technique prize:
Dimitrov Valeri  BULGARIA
Bartok Julia HUNGARY

The best spirit prize:
Popovych taras UKRAINE
Mikstaite inga    LITHUANIA


Kata female:
1 Anca ioana Wallmen  ROMANIA
2 Tothne toth Renata  HUNGARY
3 Wagner Eszter  HUNGARY

Kata male:
1 Paskauskas Raimundas  LITHUANIA
2 Szabo Istvan  HUNGARY
3 Toth Attila  HUNGARY



-55 female:
1 Bartok Julia  HUNGARY
2 Mutina Natalia  UKRAINE
3 Martynova Natalia  UKRAINE
3 Motzer Melinda  HUNGARY

-65 female:
1 Abraham Edit  HUNGARY
2 Mikstaite Inga  LITHUANIA
3 Ciuplyte Margarita  LITHUANIA
3 Nikolaeva Cvetelina  BULGARIA

+65 female:
1 Szovetes Veronika  HUNGARY
2 Atanasova Gergana  BULGARIA
3 Erkelenz Daniela  SWEDEN
3 Brix Carolleen  GREECE

კატეგორია: სიახლეები | ნანახია : 1374 | დაემატა : 2009-10-05 | კომენრატები(0)| სრულად წაკითხვა



ლაშა ხაჭაპურიძეს ვულოცავთ მსოფლიო ჩემპიონატზე კიოკუშინკან კარატეში 2-ადგილის მოპოვებაში, შეჯიბრი ჩატარდა უნგრეთში (ბუდაპეშტში) 200-ზე მეტმა სპორცმენმა მიიღო მონაწილეობა მათ შორის საქართველოს ნაკრებმაც, შეჯიბრი ჩატარდა 4-წონითი კატეგორიაში


-70კგ
ლაშა ხაჭაპურიძე
გიორგი გულისაშვილი

-80კგ
გოჩა სამხარაძე
რატი წითელაძე

-90კგ
გიორგი მეხრიშვილი
ლევან პარწიკანიშვილი

+90კგ
გივი კარკალაია


შეჯიბრის მონაცემები


Категория -70кг
1. Rozsa Gabor (Hungary)
2. Lasha Khachapuridze (Georgia)
3. Peto Krisztian (Hungary)
4. Takayoshi Nakazawa (Japan)

Категория -80кг
1. Alexander Erokhin (Russia)
2. Arayik Rafayelyan (Armenia)
3. Emil Dzhafarov (Russia)
4. Shamsudin Abdurashidov (Russia)

Категория -90кг
1. Magomed Mitsaev (Russia)
2. Alexey Gorokhov (Russia)
3. Dmitri Saveliev (Russia)
4. Paksi Lorant Levente (Hungary)

Категория +90кг
1. Timur Gastashev (Russia)
2. Andrey Vidyulin (Russia)
3. Aleksandr Ibragimov (Russia)
4. Artur Tilov (Russia)


Женщины:

Категория -55кг
1. Alexandra Busheva (Belarus)
2. Natallia Seliukova (Belarus)
3. Emma Markwell (England)
4. Yunona Sedrakyan (Russia)

Категория -65кг
1. Szepesi Csenge (Hungary)
2. Olga Sorokina (Russia)
3. Mary-Jane T. Lesiba (South Africa)
4. Abraham Edit (Hungary)

Категория +65кг
1. Maria Panova (Russia)
2. Maria Afanasyeva (Russia)
3. Zatyko Zita (Hungary)
4. Anastasia Simacheva (Russia)


Результаты по ката:

Женщины Ката
1.
Хитоми Кобаяси, Япония
2. Сковородникова Ирина, Россия
3. Джанин Дэвис, Великобритания
4. Коикэ Юкико, Япония
5. Аки Есида, Япония
6. Вагнер Эстер, Венгрия
7. Милосердова Любовь, Россия
8. Ковачу Моника, Венгрия

Ката мужчины
1. Икума Масааки, Япония
2. Машико Хироюки, Япония
3. Иноуэ Юта, Япония
4. Тота Аттила, Венгрия
5. Иштвана Сабо, Венгрия
6. Добо Диниел, Венгрия
7. Грачев Михаил, Россия
8. Сын Хен Хван, Корея
კატეგორია: სიახლეები | ნანახია : 1208 | დაემატა : 2009-10-05 | კომენრატები(0)| სრულად წაკითხვა